Ogłoszenie

Uwaga!!!
Projekt będzie kontynuowany po najbliższej aktualizacji GMP!
 
Trwają przygotowania nowego designu strony!

Dane serwera:

IP serwera: 91.204.161.74:13098
Status serwera: Wyłączony

#1 2012-06-07 19:15:44

bezi3

http://i.imgur.com/6m094IN.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-07
Posty: 1
Punktów :   

Podania na Wybrańca Innosa

Wybrańcem Innosa zostaje:  Gandohar

Mistrzem Magii zostaje:  Dragonix


Wątek zamknięty








Nick w grze BeoWulf
Imię:Sebastian
Wiek:15
Ile możesz poświęcić dziennie na grę:3-4godziny.
Ile grasz ogółem w GMP:Około 6 miesięcy.
Jak oceniasz swoją pracę w grupie?:Raczej dobrze.
Na ile oceniasz swoje RP:9/10
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą:8/10
Czy byłeś kiedyś dowódcą:Nie
Napisz 3 według Ciebie podstawowe zasady RP:1-Nie pisać głupotchuj wam w dupe2-Nie wyzywać sięchuj wam w dupe3-Nie prosić co chwilę o awans dowódcy.
Podaj konkretny argument dlaczego chcesz zostać dowódcą i dlaczego mamy Ciebie wybrać:chciałbym zostać dowódcą ponieważ zawsze chciałem nim byćchuj wam w dupePowinniście mnie przyjąć ponieważ gram bardzo często w GMP i jestem dosyć lubiany na serwerach.

Administracja: Twój udział zostanie zaktualizowany, jeżli coś napiszesz na chat box lub PW Ronaldinho

Offline

 

#2 2012-06-07 19:31:34

Creepy

http://i.imgur.com/6m094IN.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania na Wybrańca Innosa

Nick: Creepy
Imie: Konrad
Wiek: 11
Ile możesz poświęcić dziennie na grę: 2, 3, lub 4 godziny ale z przerwami 2
Ile grasz ogółem w GMP: gdzies z rok
Jak oceniasz swoją pracę w grupie?: Dobrze
Na ile oceniasz swoje RP: 9/10
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą: 9/10
Czy byłeś kiedyś dowódcą: Tak
Napisz 3 według Ciebie podstawowe zasady RP: 1-Nie spamować, 2-Grać dobrze RP a jak ktoś nie umie niech się w to nie miesza, 3-Nie przeklinać
Podaj konkretny argument dlaczego chcesz zostać dowódcą i dlaczego mamy Ciebie wybrać: Chcę zostać Wybrańcem Innosa, ponieważ prawie na każdym sewerze jestem nowicjuszem lub magiem ognia. Ogarniam także IC, OOC i RP więc myślę, że może mnie wybierzecie

Administracja: Twój udział zostanie zaktualizowany, jeżli coś napiszesz na chat box lub PW Ronaldinho

Offline

 

#3 2012-06-07 19:47:01

Tharic

http://i.imgur.com/6m094IN.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podania na Wybrańca Innosa

Nick w grze: Tharic
Imię: Patryk
Wiek: 17
Ile możesz poświęcić dziennie na grę: nawet do 6 godzin( chora noga i te sprawy).
Ile grasz ogółem w GMP: ponad tydzień
Jak oceniasz swoją pracę w grupie? : Cóż, nie jest źle potrafię się komunikować, oraz słuchać.
Na ile oceniasz swoje RP (skala od 1 do 10)? : 9
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (skala od 1 do 10): 10( Tak wiem, nie jestem skromny, ale raczej bardzo kulturalny).
Czy byłeś kiedyś dowódcą (jeżeli tak wypisz klasy i na jakim serwerze)? : Cóż  całkiem niedawno zostałem przywódca na 2 serwerach, ale nie warto o tym wspominać.
Napisz 3 według Ciebie podstawowe zasady RP:
Unikać MG - strasznie irytująca sprawa, gdy ludzie wykorzystują informacje OOC.
Unikać PG - To chyba najpoważniejsze, łatwo tu o błąd nawet ogarniętego gracza, ponieważ nigdy nie ma tej widocznej granicy między dobrym RP a PG
Ogarnąć OOC i IC - absolutny filar dobrej gry. Bez zrozumienia różnic między tymi pojęciami można sobie odpuścić.
Napisz coś o sobie (nieobowiązkowe): Chodzę do I klasy technikum ekonomicznego, z powodu urazu kolana spędzam ostatnio dużo czasu przy komputerze, mam pewną obsesję na punkcie zasad RP.
Podaj konkretny argument dlaczego chcesz zostać dowódcą i dlaczego mamy Ciebie wybrać: Chce być dowódcą, ponieważ  długa gra na pierwszych rangach może być na prawdę zniechęcająca. Czuję wtedy, że nie robię nic znaczącego. Powinienem to być ja ponieważ uważam się za  dość ogarniętego gracza, nie robię problemów innym, więc nie będę utrudniać gry innym gildiom ani członkom kręgu ognia.


Najbardziej spodobało mi się to podanie Jestem na Tak .
ps Poczekajmy na opinie pozostałych adminów .



NIE AKTUALNE - NIE BIERZE UDZIAŁU

Ostatnio edytowany przez Tharic (2012-06-07 19:49:22)

Offline

 

#4 2012-06-08 20:26:19

 Ronald

http://i.imgur.com/0hCyKci.jpg

Skąd: Myrtana
Zarejestrowany: 2012-06-07
Posty: 501
Punktów :   
Frakcja: Miasto
Klasa: Lord
Info: Jestę Ronaldę
Hobby: Piłka nożna
Klan: ZBP
WWW

Re: Podania na Wybrańca Innosa

Nick w grze:dandi063
Imię:Daniel
Wiek:17
Ile możesz poświęcić dziennie na grę:10-12 godz.
Ile grasz ogółem w GMP:rok
Jak oceniasz swoją pracę w grupie? :10/10
Na ile oceniasz swoje RP (skala od 1 do 10)? :10/10
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (skala od 1 do 10):9/10
Czy byłeś kiedyś dowódcą (jeżeli tak wypisz klasy i na jakim serwerze)? :byłem Właco Obozu na Historiakhorinis
Napisz 3 według Ciebie podstawowe zasady RP:Długie RP DM ciągłe zabijanie gracza bez powodu Occ pisanie Non RP
Napisz coś o sobie (nieobowiązkowe):
Podaj konkretny argument dlaczego chcesz zostać dowódcą i dlaczego mamy Ciebie wybrać:chce zostac Arcy magiem Ognia dlatego ze:lubie magie i ogarniam RP

Administracja: Twój udział zostanie zaktualizowany, jeżli coś napiszesz na chat box lub PW Ronaldinho

Offline

 

#5 2012-06-09 13:23:55

 tajemniczy gracz

http://i.imgur.com/4pXmKXO.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-08
Posty: 39
Punktów :   

Re: Podania na Wybrańca Innosa

Nick w grze: tajemniczy gracz
Imię: Zbigniew
Wiek:19
Ile możesz poświęcić dziennie na grę: 4-5
Ile grasz ogółem w GMP: ponad tydzień
Jak oceniasz swoją pracę w grupie? : dość dobrą
Na ile oceniasz swoje RP (skala od 1 do 10)? : 8
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (skala od 1 do 10):10(nie jestem skromny ani sobie nie pochlebiam , ponieważ jestem kulturalny)
Czy byłeś kiedyś dowódcą (jeżeli tak wypisz klasy i na jakim serwerze)? :nie
Napisz 3 według Ciebie podstawowe zasady RP: 1.Przestrzegać zasad RP. 2.Unikać MG i PG. 3.Zakaz AFK i CN(bez powodu).
Napisz coś o sobie (nieobowiązkowe):
Podaj konkretny argument dlaczego chcesz zostać dowódcą i dlaczego mamy Ciebie wybrać: Umiem świetnie grać się w grupie, co pomaga innym w grze. Nigdy nie byłem przywódcą w Gothicu, ale granie na niskich rangach zniechęca grę, co powoduje, że się ma złą opinię. Chcę powiadomić innych graczy, że każdy jest przywódcą, na swój sposób, czyli może robić pewne czynności.


NIE AKTUALNE - NIE BIERZE UDZIAŁU

Ostatnio edytowany przez tajemniczy gracz (2012-06-09 13:25:11)

Offline

 

#6 2012-06-28 21:43:35

Gandohar

http://i.imgur.com/5tlf2WP.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podania na Wybrańca Innosa

Nick w grze:Gandohar
Imię: Kuba
Wiek: 15
Ile możesz poświęcić dziennie na grę: w zależności
Ile grasz ogółem w GMP:ok.Rok
Jak oceniasz swoją pracę w grupie? : 8chuj wam w dupe5
Na ile oceniasz swoje RP (skala od 1 do 10)? :9
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (skala od 1 do 10):10
Czy byłeś kiedyś dowódcą (jeżeli tak wypisz klasy i na jakim serwerze)? :
Napisz 3 według Ciebie podstawowe zasady RP: nie czitować nie przeszkadzać i stosować sie wg ustalonych zasad
Napisz coś o sobie (nieobowiązkowe):
Podaj konkretny argument dlaczego chcesz zostać dowódcą i dlaczego mamy Ciebie wybrać: bo potrafie ogarnąć  i jestem miły

Jestem za tym żebyś został Wybrańcem Innosa / poczekajmy na głosy innych adminów

Ostatnio edytowany przez Gandohar (2012-06-29 10:55:22)

Offline

 

#7 2012-06-29 19:51:13

Dragonix

http://i.imgur.com/6m094IN.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podania na Wybrańca Innosa

Nick w grze:Dragonix
Imię:Kacper
Wiek:15
Ile możesz poświęcić dziennie na grę:4-6
Ile grasz ogółem w GMP:1chuj wam w dupe5 Roku
Jak oceniasz swoją pracę w grupie? : Dobra
Na ile oceniasz swoje RP (skala od 1 do 10)? : 9
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (skala od 1 do 10): 8chuj wam w dupe5
Czy byłeś kiedyś dowódcą (jeżeli tak wypisz klasy i na jakim serwerze)? : (Dowodziłem na paru ale już nie pamiętam)
Napisz 3 według Ciebie podstawowe zasady RP: 1 Nie Pisz Głupot , 2 Zachowuj Się , 3 Nie Rób DM
Napisz coś o sobie (nieobowiązkowe): Kochaam długie Rp
Podaj konkretny argument dlaczego chcesz zostać dowódcą i dlaczego mamy Ciebie wybrać: Lubię wymyślać rp , Umiem dowodzić grupą ludzi , Nie robię DM , Zachowuję Sie , Ogarniam OOC , Nie popełniam wielu błędów ortograficznych .



Jestem za tym żebyś został Mistrzem Magii / poczekajmy na głosy innych adminów

Offline

 
Administrator Support Moderator V.I.P Guild Leader Girl Honorary Citizen Respected Citizen Citizen Convict New Prisoner Bloodsucker Beetle Banned
Copyright © 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie ze strony oznacza akceptację Regulaminu. Style modified by Ronald.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi