Ogłoszenie

Uwaga!!!
Projekt będzie kontynuowany po najbliższej aktualizacji GMP!
 
Trwają przygotowania nowego designu strony!

Dane serwera:

IP serwera: 91.204.161.74:13098
Status serwera: Wyłączony

#1 2012-06-15 11:21:00

Lerius

http://i.imgur.com/6m094IN.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-14
Posty: 2
Punktów :   

Podania o Wyzwoliciela

Nick w grze: Lerius

Wiek: 17

Ile możesz poświęcić dziennie na grę: No wiecie są dni gdzie mogę posiedzieć sporo jak i dni w których mogę posiedzieć krótko

Ile grasz ogółem w GMP: No cos kolo 2-3 miechów nie pamiętam dokładnie xD

Jak oceniasz swoją pracę w grupie? : No ja myślę że daje rade dogadywać się z innymi resztą chyba mnie znacie i wiecie jaki jestem

Na ile oceniasz swoje RP (skala od 1 do 10)? : Myślę że 9/10 mogę sobie dać

Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (skala od 1 do 10): Hmmmm trudne pytanie xDD ale dam 9/10 hehe

Czy byłeś kiedyś dowódcą (jeżeli tak wypisz klasy i na jakim serwerze)?: No byłem byłem chociażby Lordem na serwerze życie w Khorinis
Napisz 3 według Ciebie podstawowe zasady RP: Każdy gracz powinien ogarnąć IC OOC, powinien też ogarniać sporo RP wiedzieć kiedy dana rzecz ma napisać <> tak czy też bez <> to chyba podstawy

Napisz coś o sobie (nieobowiązkowe): Nazywam się Mateusz (Raczek), mieszkam we Włoszech od 4 lat, lubię pograć w gałe popykać na PS3 albo na kompie wychodzić z dziewczyną do kina itd.

Podaj konkretny argument dlaczego chcesz zostać dowódcą i dlaczego mamy Ciebie wybrać: Bo jestem zajebisty xDD (żarcik). Wydaje mi się że umiem ogarniać RP i no cóż też często byłbym na serwie, pomagam innym z przyjemnością itd.


Proszę Szanowny TEAM o rozpatrzenie mojego podania.

Czekam na odpowiedzi

NIE AKTUALNE - NIE BIERZE UDZIAŁU

Ostatnio edytowany przez Lerius (2012-06-15 11:29:32)


Pozdrawiam wszystkich graczy serwera

Lerius

Offline

 

#2 2012-06-16 12:58:27

Zdzisiu

http://i.imgur.com/6m094IN.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania o Wyzwoliciela

SIEMKA CHCIAŁBYM ZOSTAC PRZYWUDCA BUNTOWNIKÓW BARDZO BYM O TO PROSIŁ pls


NIE AKTUALNE - NIE BIERZE UDZIAŁU

Offline

 

#3 2012-06-27 16:27:56

Skipper

http://i.imgur.com/AgSpO0C.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-07
Posty: 76
Punktów :   

Re: Podania o Wyzwoliciela

Nick w grze Skipper
Wiek 12 lat
Ile grasz w GMP dziennie : duzo teraz od 5 do 12 godzin chyba ze gdzies jade
Ile gras ogulem w GMP: 4miesiace
Jak oceniasz swoja prace w gropie : mysle ze jest dobra
Na ile oceniasz swoje RP: 10/10
Na ile oceniasz swoja kulture osobistaa?: 9/10
Czy byles kiedys dowodcą?: Nie bylem , ale jestem teraz na 2 serwerach 1 jest off
Napisz 3 podstawowe wg ciebie zasady RP: Ogarniac co to jest Rpchuj wam w dupeOOC i IC .
Podaj powod dlaxczego ty masz byc przywodca buntownikow?: Oganieam, nie daje szybko awansów , jestem za czesto na serwie i po prostu lubie innych ludzi chyba ze sa tac nie tego

Ps: Sorry za bledy orto ale jestem dysortograf


Pozdro dla Adminów i Modów


NIE AKTUALNE - NIE BIERZE UDZIAŁU


Jeszcze jeden do zabicia ...

Offline

 

#4 2012-06-28 10:29:04

Arthol

http://i.imgur.com/5tlf2WP.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 10
Punktów :   

Re: Podania o Wyzwoliciela

Nick w grze: Arthol

Wiek: 13 lat

Ile możesz poświęcić dziennie na grę: Dziennie poświęcić mogę od 3 do 5 godzin

Ile grasz ogółem w GMP: 2 miesiące

Jak oceniasz swoją pracę w grupie?: Dobrze współpracuje z innymi członkami grupy (Ale oczywiście nie tej bo ich nie znam)

Na ile oceniasz swoje RP (skala od 1 do 10)?: 9.1/10 bo nikt nie jest idealny

Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (skala od 1 do 10): 8/10

Czy byłeś kiedyś dowódcą (jeżeli tak wypisz klasy i na jakim serwerze)?: Byłem głównym Magnatem w Gotmaxie, teraz jak włączą serwer będę Hersztem bandytów, a na plmysteriousislandrp byłem dowódcą strazy zamkowej

Napisz 3 według Ciebie podstawowe zasady RP: Ogarniać zasady RP, IC, OOC, IC w OOC, potrafić zrobić RP podczas walki zamiast robić DM, a także używać <> i ()

Napisz coś o sobie (nieobowiązkowe): Lubie Frugo i truskawki :3

Podaj konkretny argument dlaczego chcesz zostać dowódcą i dlaczego mamy Ciebie wybrać: Jestem świetnym dowódcą i strategiem wojennym. Potrafię ogarnąć zarówno sytuacje w grupie, jak i jej członków


                                                                                                                                                                                                                        Pozdrawiam Arthol


NIE AKTUALNE - NIE BIERZE UDZIAŁU

Offline

 

#5 2012-06-28 11:10:38

Snaf1

http://i.imgur.com/6m094IN.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania o Wyzwoliciela

Nick w grze: Snaf1
Imię: Paweł
Wiek: 13
Ile możesz poświęcić dziennie na grę: W wakacje to 7 godzin dziennie (9-15)
Ile grasz ogółem w GMP: 11 miesięcy (od sierpnia 2011)
Jak oceniasz swoją pracę w grupie? : 9.5/10 Słucham pomysłów innych oraz umiem uczciwie rozdawać zadania itp.
Na ile oceniasz swoje RP (skala od 1 do 10)? : 9.5/10 (Miewam wpadki )
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (skala od 1 do 10): 9.7/10
Czy byłeś kiedyś dowódcą (jeżeli tak wypisz klasy i na jakim serwerze)? : To tak: 2x Arcymag Ognia, Arcymag wody, Zastępca Dowódcy Łowcy Smoków (Smocza Dolina RP), Dowódca Rebeliantów (Smoczy Wiek RP), Kapitan Elfów (Wiedźmiński Szlak RP) = 7 razy
Napisz 3 według Ciebie podstawowe zasady RP: Klimat, OOC i IC, Dobra zabawa
Napisz coś o sobie (nieobowiązkowe): Jestem kumplem Dymka, ostatnio zacząłem znów regularnie grać w GMP. W gry z serii Gothic gram od 3-4 lat (głównie w Gothic II z dodatkiem Noc Kruka)
Podaj konkretny argument dlaczego chcesz zostać dowódcą i dlaczego mamy Ciebie wybrać: Wg kilkunastu osób jestem ogarnięty, znam dobrze zasady OOC i IC, umiem dobrze dawać zadania, mam duże doświadczenie w GII:NK oraz w dowodzeniu. Dowódcą chciałbym zostać, aby wnieść w grę klimat oraz powiew świeżości




NIE AKTUALNE - NIE BIERZE UDZIAŁU

Offline

 

#6 2012-06-28 12:01:22

Martinez

http://i.imgur.com/6m094IN.jpg

Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania o Wyzwoliciela

Nick w grze:Matrinez
Imię:Mateusz
Wiek:19
Ile możesz poświęcić dziennie na grę:każdą wolna chwilechuj wam w dupejak jest dużo ludzi nawet 4-5 godz
Ile grasz ogółem w GMP:od początku z drobnymi przerwami ale teraz gram cały czas
Jak oceniasz swoją pracę w grupie? :10/10
Na ile oceniasz swoje RP (skala od 1 do 10)? :8/10
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (skala od 1 do 10):6/10
Czy byłeś kiedyś dowódcą (jeżeli tak wypisz klasy i na jakim serwerze)? :Generał Czas Zapłatychuj wam w dupeDowódca Stazy na Histroria Khorinis
Napisz 3 według Ciebie podstawowe zasady RP:dobra współpracachuj wam w dupedobre dogadywanie sie miedzy sobąchuj wam w duperozwiazywanie konfliktów w jak najmniej szkodliwy sposób
Napisz coś o sobie (nieobowiązkowe):Dbam o swoich ludzi jeżeli mam pod sobąchuj wam w dupepomagam innymchuj wam w duperobie fajne akcje rpchuj wam w dupelubie współpracować z innymi
Podaj konkretny argument dlaczego chcesz zostać dowódcą i dlaczego mamy Ciebie wybrać:Mam doświadczenie potrzebne na to stanowiskochuj wam w dupestaram sie załątwiac wszelkie problemy w dyplomatyczny sposóbchuj wam w dupeDużo gramchuj wam w dupedostosowuje sie do polecen administacjichuj wam w dupegram dużo w GMP


NIE AKTUALNE - NIE BIERZE UDZIAŁU

Offline

 

#7 2012-07-06 18:06:49

Glendar

http://i.imgur.com/5tlf2WP.jpg

Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 16
Punktów :   

Re: Podania o Wyzwoliciela

Nick w grze:Glendar
Imię:Grzegorz
Wiek:12
Ile możesz poświęcić dziennie na grę:od 5 do 6 godzin
Ile grasz ogółem w GMP:Około 1 roku
Jak oceniasz swoją pracę w grupie? :10/10
Na ile oceniasz swoje RP (skala od 1 do 10)? :9/10
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (skala od 1 do 10):8/10
Czy byłeś kiedyś dowódcą (jeżeli tak wypisz klasy i na jakim serwerze)? :Mistrz Nowicjuszy w klasztorze
Napisz 3 według Ciebie podstawowe zasady RP:Ogólne przestrzeganie zasad serwerowych, dogadywanie się z innymi, granie bez kodów ani cheatów
Napisz coś o sobie (nieobowiązkowe):Potrafie się wczuć w gre (np. GMP) i jestem ogarnięty bo byłem dowódcą na nie 1 serwerze
Podaj konkretny argument dlaczego chcesz zostać dowódcą i dlaczego mamy Ciebie wybrać: Mam duże doświadczenie w byciu dowódcą, jestem również bardzo rozsądny i potrafie rozmawiać z inymi graczami, a jako Mistrz Nowicjuszy mam już ogólne doświadczenie.


NIE AKTUALNE - NIE BIERZE UDZIAŁU

Offline

 
Administrator Support Moderator V.I.P Guild Leader Girl Honorary Citizen Respected Citizen Citizen Convict New Prisoner Bloodsucker Beetle Banned
Copyright © 2012 - 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie ze strony oznacza akceptację Regulaminu. Style modified by Ronald.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi